dziennik

Projekt Elewacji zmienia swoje oblicze

projekt elewacji

Przygotowania do tego kroku trwały już od pewnego czasu. Mniej więcej dwa i pół roku temu powstał pierwszy projekt pod skrzydłami marki #projektekewacji .Temat się rozwijał aż do formalnego rozdzielenia marek „Barwne Wnętrze” oraz „ProjektElewacji”. Już drugi rok funkcjonujemy jako odrębna marka mając za sobą wiele udanych projektów i inwestycji.

Postawiliśmy sobie cel

Naszym celem było stworzenie usługi dostępnej dla każdego kto buduje lub remontuje dom. Usługi polegającej na wykonaniu projektu modernizacji postawionych wcześniej przez inwestora założeń. Niejednokrotnie musieliśmy się bardzo natrudzić aby przekonać inwestorów, że ich pomysły są dobre, ale nasze są lepsze. Inwestycja w nowy dom, czy to budowany od podstaw czy modernizowany, jest zawsze poważną decyzją. Wyrzucenie pieniędzy w błoto przychodzi bardzo szybko, a budowa domu czy remont elewacji naprawdę potrafi przyprawić o ból głowy. Naszym celem nie były projekty wielkich budynków, przebudowy centrów handlowych i stawianie monumentów architektury. Za cel postawiliśmy sobie korygowanie wcześniejszych nieprzemyślanych decyzji naszych serdecznych klientów,pomoc w dopasowaniu nowej wizji do stanu już istniejącego. Wielokrotnie zatrzymywaliśmy budowę już w trakcie jej trwania.

Informacje I Porady

W tym roku zmieniliśmy trochę nasz kierunek. Pomimo iż dalej nieprzerwanie pomagamy w budowaniu rzeczywistości za pomocą takich zjawisk jak budowa domu czy remont elewacji doszliśmy do wniosku, że podzielimy się szerzej naszą wiedzą, doświadczeniem i opiniami.

ProjektElewacji.pl to teraz miejsce w którym będziemy regularnie umieszczać informacje dotyczące budowy, remontu jak i wykonawstwa takich elementów jak elewacja domu, ogrodzenia i podjazdy.

Będziemy zaszczyceni jeśli dołączycie Państwo do grona naszych czytelników wertując już opublikowane materiały.

Z wyrazami szacunku

W imieniu redakcji

Mgr Inż.Arch. Krzysztof Szozda

projekt elewacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *