Projekt elewacji

dom w stylu country

Wczoraj pokazaliśmy stodołę, a dzisiaj pochwalimy się kolejnym projektem zakończonym kilka dni temu. Dom istniejący , do przeróbki, do spersonalizowania dla klienta.

Pan Tomasz i jego urocza w głosie małżonka zdecydowali się na współpracę z nami w trybie online. Dom już istniał i od wielu lat nie był zmieniany, a przyszedł na niego czas. Ściśle określone zasady i oczekiwania dały nam w bardzo szybkim tempie pożądany efekt. Na budynku dodaliśmy cegłę , w sumie na jednej ścianie. Generalnie wszystkie cokoły również otrzymały ten ozdobnik.

Drugim materiałem jest drewno. Tutaj zdecydowaliśmy, że najlepsza i najbardziej funkcjonalna będzie imitacja drewna. Balustrady w stylu bardzo charakterystycznym, ja nazywam go teksańskim 🙂 Balustrady znalazły się na balkonie nad wejściem, balkonie nad tarasem jak i na samym tarasie. Do tego przy wejściu znalazła swoje miejsce jej skrócona wersja.

Ciekawym rozwiązaniem są żaluzje przesuwne, które pozwolą regulować natężenie światła w małych okienkach.

Projekt bardzo ciekawy, indywidualny i szeroko wzorowany na domach które akurat ja uwielbiam- amerykańskie domy przy których zazwyczaj znajduje się stajnia i konie- czyli mój przewodni temat życiowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *