dziennikProjekt elewacji

indywidualnie śliczny

Ostatnie regularne wpisy pojawiały się w styczniu,a dwa poprzednie wpisy pokazują, że nie próżnowaliśmy. Dzisiaj prezentujemy kolejny zakończony dom. Tym razem nazwaliśmy go „idealnie śliczny”, bo taki teraz jest.

Dom nie każdemu musi się podobać, ważne aby jego mieszkańcy czuli się w nim dobrze. Mamy nadzieję, że w tym domu tak się będą czuli. Tutaj mieszkańcy już wcześniej przebudowali dom, dodając okna, część piętra. A my pomogliśmy z elewacją.

Dom stoi niedaleko Wojkowic, czyli miejscowości w której znajduje się biuro. Mimo to zaproponowaliśmy pracę online – oszczędzając czas klienta. Dzięki temu może na spokojnie zastanowić się we własnym gronie nad przesłanymi rozwiązaniami.

Co jest nasza sprawką? Zastosowaliśmy dwa kolory tynków, jasny beżowy oraz zdecydowany brąz stanowiący kontrast. Dodatkowym elementem jest drewno, jednak jak w wielu przypadkach gdy chodzi o ergonomię użytkowania, zaproponowaliśmy imitację drewna. Znalazło ono swoje miejsce na ostatniej dobudowanej kondygnacji, na ścianie bocznej na całej wysokości. Z tyłu dodaliśmy taras nad dobudówką i półwiatę oddzielającą klienta od sąsiada. Staraliśmy się przy tym nawiązać do istniejących rozwiązań, aby te nowe nie były wyssane z palca i kompletnie nie pasujące.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *