dziennikProjekt elewacji

Czytać i zrozumieć

Czytanie to od momentu wynalezienia pisma czynność, która sprawia nam bardzo dużo satysfakcji i uciechy. Przepływamy przez kolejne wersy jak przez fale wzburzonego morza.

Wynalezienie pisma bylo tak samo dobrym i przełomowym rozwiązaniem jak wynalezienie koła czy sposobu krzesania ognia. Od najmłodszych lat jesteśmy uczeni rozpoznawania liter, sylab i całych słów. Czytamy najpierw czytanki, a potem przechodzimy do poważniejszych lektur jak książki o sarenkach, drzewkach czy księżniczkach. Rozwijamy się i w końcu nasza lektura to 365dni Blanki Lipińskiej. Jednocześnie w pracy czytamy dużo, a przynajmniej wiele.

Moi drodzy, proszę

Moi drodzy, aby sprawnie prowadzić caly proces projektowy tej usługi, usługi online, został stworzony i jest co pewien czas aktualizowany regulamin. Regulamin w którym zawarte są zasady współpracy. Rozumiem, można przeczytać a zasady są po to aby je łamać. Nie w tym przypadku. Ów zasady sformuowane są po to aby każdy miał do nich dostęp, aby każdy wiedział jak po kolei będziemy postępować i co kiedy następuje.

Na www.projektelewacji.pl/regulamin znajdziecie tekst.

Projekt to nie kopiuj wklej. Tutaj podejmując na hop spiup decyzje łatwo o popełnienie błędu, szczególnie że technologii zamiennych do tych zastosowanych jest sporo. Zanim zaczniecie moi drodzy wykonywać elewacje nie czekając na dokumentację, proszę nie miejcie do mnie żalu jeśli coś pójdzie nie tak. Prace przed dokumentacją mogą wyglądać różnie. Jestem zwolennikiem odpowiednich etapów: projekt a potem realizacja. Nie wszystko naraz 👍

Życzę wszystkim zdrowia i wytrwałości w tym trudnym czasie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *