dziennikProjekt elewacjiprojekty elewacji

szukam projektu elewacji

Szukam dopasowanego projektu elewacji, polećcie kogoś sprawdzonego

Takie ogłoszenia widnieją nierzadko na forach internetowych czy grupach na facebooku. Poszukiwania warto jednak rozpocząć od określenia własnych preferencji i kierunku w którym będziemy podążali. Nie ma sensu szukać czegoś o czym nie mamy tak naprawdę pojęcia i idziemy w ciemność jak Kapitan Enterprise w StarTrek. Sprecyzowanie własnych preferencji i oczekiwań daje nam duże pole manewru, ponieważ z jednej strony już jesteśmy nastawieni, z drugiej samodzielnie coś gdzieś poszukaliśmy a końcowo możemy na współpracować z biurem, i co najważniejsze rozumieć o czym do nas mówią. Komfort współpracy przy projektach cenią sobie zarówno biura, architekci jak i klienci. Jeśli więc szukamy projektu elewacji poszukajmy inspiracji.

Zapraszam po inspiracje na

projekt elewacji

Znajdziecie tam Państwo wiele przydatnych inspiracji aktualizowanych prawie codziennie. Zapraszam również na profil na instagram  

Poszukiwania zaczynamy od inspiracji a następnie przystępujemy do projektu. Projekt jest elementem ważnym jeśli nie do końca ufamy swoim wyobrażeniom i swojej wyobraźni. Gdy chcemy coś zobaczyć, warto zlecić to biuru które zadba o nasze dobre samopoczucie a z drugiej strony stworzy dla nas dopasowany projekt naszego domu. Jest to na tyle istotne, że w internecie możemy spotkać wiele ogłoszeń nie z biur a od osób prywatnych jak studenci czy osoby bez stosownego wykształcenia.

Ja nazywam się Krzysztof Szozda i jestem architektem z ponad dekadowym stażem w projektowaniu architektury. Uważam całkowicie subiektywnie że jest to czas który zweryfikował wiele postanowień i wyobrażeń, a teraz pozostaje często zimna kalkulacja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *