online

projekt elewacji online

Oprócz projektów miejscowych możliwe jest oczywiście wykonanie projektu online.

Polega to na ścisłej współpracy przez dostępne środki komunikacji jak telefon, mail

Jak zacząć?

Aby wycenić pracę potrzebne jest troszkę danych:

  • co będziemy robili? –
  • projekt budowlany domu a w szczególności rzuty, rzut dachu, elewacje, przekrój lub
  • wielkość domu, zdjęcia
  • przy projekcie ogrodzenia i podjazdu wielkości terenu, szerokość działki, ile tego ogrodzenia ma być.

I to generalnie jest wszystko co jest mi potrzebne do wyceny.

Wszystkie informacje najlepiej przesłać do mnie na adres biuro@projektelewacji.pl

Po dograniu części formalnej rozpoczynamy współpracę nad projektem. Tak, jest to nie tylko jednostronny proces a pełna współpraca.

profesjonalne-graffiti-na-elewacji
Co robimy dalej?

Kolejny etap to wykonanie wizualizacji – pracujemy na wizualizacji roboczej, aż do uzyskania pożądanego efektu. Rozpoczynając projekt przedstawiamy dwie wersje startowe, z nich wybierany jedną i ją rozwijamy, lub składamy dwóch trzecią. Zmienić możemy materiały, dodatki, detale. Ilość osobnych wersji nie może przekroczyć pięciu, drobne poprawki nie są liczone jako zmiana i może ich być więcej. Jeśli ilość korekt przekroczy 5 zostanie doliczona dodatkowa kwota w wysokości 100zł za kolejną korektę. Ilość wersji czyli gdy dość mocno zmienia nam się cała bryła a więc i jej odbiór. Kolejna wersja powstaje kiedy zmieniamy np układ wstawek, pergole na ogród zimowy czy kolory i materiały na elewacji całościowo.

Nie pracujemy na kilku wersjach jednocześnie, jeśli któraś wersja jest zaakceptowana to dalsze prace projektowe nad kolejnymi odsłonami to tak naprawdę nowe zlecenie. Jeśli finalnie chcecie Państwo uzyskać dwie finalne wersje, zaznaczcie to na początku współpracy aby otrzymać wycenę adekwatną do pracochłonności projektu.

Ile trwa ten proces? Zależnie od tego ile będziemy poprawiać od tygodnia do kilku miesięcy.

Gdy już dogramy wizualizacje a co za tym idzie materiały, wykonujemy projekt czyli rysunki ( oile jest przedmiotem zamówienia)

Dokumentacja przekazywana jest droga elektroniczną.

Rozliczenie

Czyli jedna z ważniejszych kwestii przy każdym projekcie.

Po otrzymaniu dokumentacji wykonywany jest model 3d, jego zrzut przesyłam na podanego maila prosząc jednocześnie o zaliczkę na poczet prac.

Druga rata wpłacana jest w momencie przesłania dokumentacji. Po otrzymaniu wpłaty podaję hasło do spakowanego folderu z dokumentacją.

W razie pytań proszę o kontakt